Dzień otwarty w "skarbówce"

Urząd Skarbowy w Starachowicach zaprasza na "Dzień Otwarty", który odbędzie się w sobotę, 22 kwietnia br. w siedzibie placówki.

W tym dniu Urząd będzie otwarty od godziny 9.00 do 13.00. W tym czasie w Sali Obsługi trwać będzie instruktaż praktyczny wypełniania zeznań podatkowych przez Internet i będzie można rozliczyć się tą metodą przy wsparciu urzędników. Od godz. 10.00 do 11.00 w sali konferencyjnej pracownicy będą też informować o ułatwieniach w składaniu zeznań rocznych dostępnych od 15 marca 2017 r., również o zasadach prawidłowego wypełniania zeznań rocznych i korzystania z ulg podatkowych oraz o najczęściej popełnianych błędach przy wypełnianiu zeznań. Także o usługach PFR – wstępnie wypełnionych zeznaniach rocznych. Przygotowano też konkurs plastyczny dla dzieci pt. "Szybki PIT w Starachowicach" z rozstrzygnięciem i wręczeniem nagród.

W ostatnich dniach "Akcji PIT", Urząd Skarbowy będzie pracował: 27-28 kwietnia (czwartek, piątek) w godz. 7.30-18.00, a 2 maja (ostatni dzień na złożenie zeznania), w godz. 7.30-15.30, trwał będzie dyżur podatkowy pracowników w Sali Obsługi.

(Kas)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ