Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Usłyszysz wiele komplementów, ale pod warunkiem, że przestaniesz się złościć i smucić, i wreszcie zaczniesz o siebie dbać. Dobrze zrobisz, jeśli wybierzesz się na zakupy, sprawisz sobie coś modnego i ładnego. Możesz wybrać się także do fryzjera i zmienić fryzurę. Wszelkie rewolucje w wyglądzie są bardzo pożądane, bo poprawią twoje samopoczucie. Poza tym sprawią, że ludzie zaczną inaczej na ciebie patrzeć.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Przed tobą są sukcesy w pracy, ale niestety także konflikty i kłótnie. Dobrze zrobisz, jeśli będziesz im zapobiegał i nie dasz się wyprowadzić z równowagi. Bądź miły i towarzyski, wypełniaj przyjęte na siebie zobowiązania. Nie myśl źle o ludziach, bo otaczają cię sami życzliwi, ale także inteligentni, którzy rozpoznają każde kłamstwo i oszustwo. W domu nie pouczaj bliskich, a będzie spokojnie i rodzinnie. Niech robią wszystko po swojemu.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Przyjdzie ożywienie wiosenne. Przyniesie ci radość i wiele zabawnych, optymistycznie nastawiających cię zdarzeń. Pora byś porzucił stare schematy i przyzwyczajenia do czynności, których nie lubisz, zapomnij także o dawnych niepowodzeniach i nie chowaj w sobie starych urazów. Zacznij szukać nowej pracy i dużo się ruszaj, ćwicz, a może nawet tańcz, jeśli pojawią się do tego okazje.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Będziesz życzliwie nastawiony do całego świata. Pojawi się w tobie ochota, żeby zmienić styl życia. Zafascynują cię ulubieni bohaterowie seriali lub filmów, może także gwiazdy, którymi się interesujesz. Przyjdzie ci do głowy pomysł upiększenia swojego mieszkania, zechcesz coś zmienić, kupić, pomalować. Uda ci się to zrobić bardzo tanim kosztem, bez wydawania fortuny, a za to pomysłowo i niebanalnie.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Planety sprzyjają diecie i racjonalnemu odchudzaniu. Jeśli ostatnio uwydatnił ci się brzuszek albo przybyło kilka nowych zaokrągleń, to bardzo szybko się ich pozbędziesz. Musisz tylko więcej się ruszać. Popraw kondycję, a od razu lepiej się poczujesz. Nie wydawaj na drogie kremy i balsamy wyszczuplające, bo tylko stracisz czas i pieniądze. Praca w weekendy nie będzie nieprzyjemna, szczególnie w domu. Oczekuj gości.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Poczujesz się kochana i doceniana. Żadnej Pannie nie grozi samotność. W twoim otoczeniu pojawi się wielu przyjaciół lub znajomych, którzy będą ci składali propozycje. Niektórzy zaskakujące, nie będziesz wiedziała co odpowiedzieć. Poczujesz, że lubisz przyrodę, kino i tańce. Przed tobą spacery, seanse filmowe, a może nawet wieczorek przy muzyce. Nie bój się ryzyka. Możesz zaszaleć nawet skacząc ze spadochronem.

Waga (24 września – 23 października)

Poprawi się twoje samopoczucie, przestaniesz narzekać i marudzić, zauważysz, że inni także są bardziej pogodni. Czekają cię miłe niespodzianki. Propozycje, zaproszenia, może nawet prezenty. W wolnych chwilach aktywnie odpoczywaj. Wyciągnij rower z piwnicy, a jeśli go nie masz, to sobie kup. Pojawi się mnóstwo pomysłów, jak się dobrze bawić. Wciągniesz rodzinę i przyjaciół w swoje wiosenne przedsięwzięcia.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Nie daj się namówić do hazardu. Co najwyżej zagraj z dziećmi w chińczyka albo inne gry planszowe. Nie będziesz miał siły na ciężkie zadania w pracy i w domu. Zatęsknisz za odpoczynkiem, ale trzeba się jeszcze trochę pomęczyć. Szef zaproponuje ci szkolenia i kursy. Nie odmawiaj i nie narzekaj, bo już niebawem bardzo ci się przydadzą nowe umiejętności. Ktoś ma co do ciebie plany, które pomogą ci ułożyć sobie życie.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Zacznie ci bardziej zależeć na kondycji i wyglądzie. Nie porywaj się jednak na wyniszczające głodówki czy szalone ćwiczenia. Rób wszystko racjonalnie i spokojnie, a w końcu schudniesz ile trzeba. We wszystkim co robisz zachowaj umiar i rozsądek. Nie wyrywaj się z wielkimi zakupami, kupuj tylko to, czego ci potrzeba. Może się bowiem niebawem zdarzyć tak, że pojawi się sponsor, który ze wszelkich kłopotów cię wybawi.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Wpadniesz na pomysł, jak zaoszczędzić albo pomnożyć pieniądze. Odkryjesz w sobie potencjał i możliwości, zechcesz się także nimi dzielić. I słusznie, nie bądź samolubem, który wszystko co dobre zostawia dla siebie. Szczęścia wystarczy dla wszystkich, także dla ciebie. W trudniejszych chwilach pamiętaj o bliskich, oni z pewnością poprawią ci humor. Zrobisz dobre wrażenie na innych i zdobędziesz potrzebne ci wiadomości.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Być może właśnie w tym tygodniu odkryjesz ścieżkę swojej kariery. Jeśli nie masz dobrej pracy, to wkrótce ją znajdziesz. I wcale nie będziesz musiał daleko wyjeżdżać. Zaplanujesz ważne spotkanie, zorganizujesz zebranie i mądrze doradzisz komuś w trudnej sprawie. Wybierzesz się także w miejsce, które lubisz i spotkasz kogoś, z kim wiele cię łączyło lub łączy. Zaufaj swojemu sercu, a nie znajomym, którzy potrafią tylko knuć intrygi.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Sam poradzisz sobie ze wszystkimi trudnymi sprawami. Jeśli trzeba będzie przygotować przyjęcie lub kolację dla gości, to zabłyśniesz pomysłami, inwencją oraz kulinarnymi umiejętnościami. Poza tym wszystkim się będziesz podobać, usłyszysz miłe słowa, pochwały i komplementy. Planety ułatwią ci zaprzyjaźnianie się z ludźmi, zdobywanie ciekawych, przydatnych wiadomości i dobrych zajęć.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ