Rodzice i dzieci wizytowali

SP Adamów

Brody

Rodzice i dzieci wizytowali

SP Adamów

 

Z inicjatywy dyrektor Teresy Szymczak, w Szkole Podstawowej w Adamowie zorganizowano pierwszy dzień otwarty dla rodziców i dzieci.

Spotkanie zainaugurowała dyrektor szkoły i zaproszeni goście obejrzeli spektakl pt. "Czerwony Kapturek", który przygotowali uczniowie z klasy VI wraz z wychowawczynią Sylwią Pacek. Rodzice wraz z pociechami zwiedzili szkołę, a przygotowano dla nich interesujące atrakcje. Najpierw zawitali do szkolnej świetlicy, gdzie Iwona Kozdęba zaprosiła wszystkich do plastycznych zabaw. Z pomocą wychowawczyni świetlicy i uczennic z klasy V wykonali kartonowe misie i balonikowe zwierzątka. Kolejną atrakcją była wizyta w oddziale zerówki, gdzie w towarzystwie wychowawczyni, Małgorzaty Kusiak maluchy z zainteresowaniem obejrzały wyposażenie sali i uczestniczyły w zabawach ruchowych. Dodatkowo poznali pracownie wszystkich klas, salę komputerową, bibliotekę oraz pracownię językową. Na zakończenie przygotowano słodki poczęstunek, a rodzice przyszłych uczniów otrzymali informatory dotyczące szkoły oraz prezentujące jej ofertę edukacyjną.

Wśród gości nie zabrakło: dyrektor Zespołu Obsługi Ekonomiczno – Administracyjnej Szkół UG w Brodach, Doroty Grudnickiej-Gliny, radnej gminy Brody, Angeliki Boroń oraz przedstawicieli Zespołu "Echo" z Adamowa: Danuty Major i Doroty Bernat.

(zr)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ