Wywalczymy Koziołka po raz ósmy?

Kapituła konkursowa wizytowała Starachowice

W numerze

Wywalczymy Koziołka po raz ósmy?

Kapituła konkursowa wizytowała Starachowice

 

Nagroda Koziołka przyznawana jest za działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa. Powiat starachowicki zdobył ją już siedem razy. Czy znowu wygramy?

Kapituła konkursu, w której skład wchodzą przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego, Urzędu Wojewódzkiego i Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach w czwartek, 6 kwietnia wizytowała Starachowice. Wysłuchali sprawozdań z przeprowadzonych działań w 2016 roku na rzecz poprawy bezpieczeństwa, które wspólnie realizują: policja, straż pożarna, służba celna, Pogotowie Ratunkowe, Straż Miejska oraz wiele innych organizacji i instytucji, jak chociażby Stowarzyszenie Bezpieczny Powiat Starachowicki i Harcerska Grupa Ratownicza. W spotkaniu podsumowującym uczestniczyli także przedstawiciele władz powiatowych i reprezentant Urzędu Miejskiego.

Na konkretne wnioski jeszcze zdecydowanie za wcześnie, ale patrząc na lata poprzednie i działania prowadzone w 2016 roku można stwierdzić, że nasz powiat jest głównym faworytem do zwycięstwa w konkursie już po raz ósmy.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ