Młodzi w pucharze Tymbarku

W wojewódzkim finale turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku", rozegranym w ubiegły weekend w Nowinach, rywalizowało 77 drużyn z Kielecczyzny. Jak poszło naszym?

W kategorii dziewcząt do lat 8 grała drużyna Szkoły Podstawowej w Krynkach. W swojej grupie przegrała z PSP Kunów 3:0, z SP Bieliny 1:0, a 2:0 wygrała SP 13 Skarżysko-Kamienna, zajęła trzecie miejsce, lecz nie dawało to awansu do dalszej fazy turnieju.

W kategorii chłopców do 8 lat zagrali wychowankowie Szkoły Podstawowej w Krynkach. Wysoko (12:0) przegrali z DAP I Kielce, 1:0 z SP Ożarów i 3:0 z Galacticos Ostrowiec Świętokrzyski, zajmując 4. miejsce. W grupie starszych piłkarzy (do 10 lat) ekipa Szkoły Podstawowej w Chybicach zajęła ostatnie miejsce, po przegranej 6:0 z SP Rytwiany, 4:0 z SP 13 Skarżysko-Kamienna i 2:0 z SP II Chmielnik. W kategorii chłopców do 12 lat rywalizowała natomiast drużyna Szkoły Podstawowej w Wielkiej Wsi. Mecz SP Wielka Wieś - Hetmanek I Włoszczowa zakończył się wynikiem 0:8, SP Chęciny - SP Wielka Wieś 6:1, a AP Końskie - SP Wielka Wieś 10:0. Nasi młodzi piłkarze nie awansowali do kolejnej fazie rozgrywek.

(az)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ