reklama

Nasi w reprezentacji regionu

Kadra przygotowuje się do eliminacji Pucharu Regionów

 

Reprezentacja województwa świętokrzyskiego w piłce nożnej bezbramkowo zremisowała w meczu sparingowym z Wisłą Puławy. W barwach naszej kadry zagrało kilku zawodników z klubów z naszego regionu, w tym dwaj starachowiczanie: Damian Senderowski i Bartosz Gębura.

Piłkarska reprezentacja Świętokrzyskiego przygotowuje się do eliminacji Pucharu Regionów. Jednym z elementów tych przygotowań było sparingowe starcie z I-ligową Wisłą Puławy. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem, a na murawie zobaczyliśmy kilku graczy, których kibice z naszego powiatu mogą obserwować na co dzień. Pełne 90 minut grał obrońca starachowickiego Staru Damian Senderowski. Jego partnerem w obronie przez pierwsze 45 minut był inny starachowiczanin, obecnie zawodnik Spartakusa Daleszyce, Bartosz Gębura. Natomiast w formacjach ofensywnych pojawili się na boisku po przerwie dwaj zawodnicy Kamiennej Brody: Piotr Jedlikowski i Kamil Wochniak.

*Świętokrzyski ZPN - Wisła Puławy 0:0

Świętokrzyski ZPN: Konrad Żytniewski – Damian Senderowski, Bartosz Gębura (46 Szczepan Krzeszowski), Kamil Sołtykiewicz, Mateusz Zawadzki (46 Damian Mężyk) – Kamil Bełczowski (46 Kamil Łokieć), Mateusz Mianowany (46 Sebastian Rusak), Michał Kamiński (46 Paweł Czajkowski), Dominik Szymkiewicz (46 Kamil Wochniak), Piotr Ostrowski (46 Piotr Jedlikowski) – Piotr Pyskaty.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ