Nasi na podium!

II Turniej Piłki Siatkowej Służb Mundurowych Województwa Świętokrzyskiego

Informacje sportowe

Nasi na podium!

II Turniej Piłki Siatkowej Służb Mundurowych Województwa Świętokrzyskiego

O tytuł Mistrza Województwa Świętokrzyskiego Służb Mundurowych w siatkówce rywalizowało w Miejskiej Hali Sportowej w Starachowicach 9 zespołów. Drugie miejsce zajęli nasi strażacy, a trzecie policjanci.

Sobotnie (25 marca) zawody stały na bardzo wysokim poziomie, o czym świadczą zacięte mecze, w których każdy wynik był możliwy. O tytuł najlepszej drużyny mundurowej walczyli reprezentanci Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starachowicach i w Skarżysku - Kamiennej oraz ekipy Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach wraz z Regionem Kielce Centrum IPA, Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku - Kamiennej, Ostrowcu Świętokrzyskim, Oddziału Prewencji Policji w Kielcach, Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Kielcach, Aresztu Śledczego w Kielcach oraz Izby Administracji Skarbowej w Kielcach.

Najlepiej zaprezentowali się strażacy ze Skarżyska-Kamiennej. Tuż za ich plecami uplasowali się strażacy ze Starachowic, którzy w decydującym momencie nieznacznie ustąpili kolegom zza miedzy. Natomiast na najniższym stopniu podium stanęli starachowiccy policjanci. Co prawa naszym drużynom nie udało się zwyciężyć, ale dwa miejsca na podium to bardzo dobry wynik.

- Ideą imprez organizowanych przez IPA Region Kielce Centrum jest integracja środowiska "mundurowych" w naszym województwie i budowanie więzi koleżeństwa. Niewątpliwie rywalizacja sportowa sprzyja temu celowi. Uznaliśmy, że należy nagradzać zaangażowanie wszystkich uczestników, toteż podobnie jak w ubiegłorocznej edycji turnieju, każda drużyna otrzymała pamiątkowy puchar oraz dyplom uznania - mówią organizatorzy.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ