Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Planety zapewnią ci uznanie otoczenia i popularność. Możliwe jest także nowe uczucie lub wzmocnienie tych relacji, które obecnie cię z kimś łączą. Na nowo rozpali się płomień w twoim związku. Będziecie ze sobą chętniej przebywać i podejmować nowe wyzwania. Czas sprzyja robieniu porządków i planowaniu prac domowych. Wyjdziesz z zaległości i będziesz miał nowe pasje. Załatwisz ważne sprawy rodzinne.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Słońce doda ci sił, poczujesz się lepiej i rześko. Ci, którzy tkwią w złych związkach, uwolnią się od wampira energetycznego lub agresora. Niektórzy wrócą do siebie po latach rozłąki, poprawią relacje między sobą. Wieloletnie pary będą czuły bliskość, stabilizację i spokój. Nie narzekaj na nadmiar pracy, lecz z optymizmem patrz w przyszłość. Nowe przedsięwzięcia, w jakich weźmiesz udział, przyniosą ci uznanie i więcej kasy.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Dobrze wykorzystasz ważną wiadomość, jaką niebawem dostaniesz. To ci pomoże zbliżyć się do awansu lub zdobyć fundusze na inwestycje, którą od dawna planowałeś, ale wciąż myślałeś, że cię na nią nie stać. Zastanów się, czego jeszcze nie zrobiłeś, a bardzo chciałbyś zrobić. Warto zaryzykować lub zrobić małą rewolucję. Możesz wyjaśniać spory, negocjować warunki umów albo odważnie prosić o więcej, niż dotąd miałeś.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Koniecznie unikaj alkoholu, pośpiechu i niezdrowego jedzenia. Może ci także zaszkodzić stres i przejmowanie się sprawami innych ludzi. Zajmij się sobą i swoimi bliskimi, tu masz pole do popisu i wiele do zrobienia. Unikaj także kłótni, sporów oraz ludzi, którzy lubią intrygi i zwalają swoje obowiązki na innych. Zmienisz plany życiowe lub wpadniesz na nowe pomysły, jak poprawić swój byt.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Zadbaj o zdrowie i spokój psychiczny. Potrzeba ci teraz trochę luzu i relaksu. Pamiętaj, żeby dobrze, racjonalnie się odżywiać, a po pracy zdrowo odpoczywać. Idealny czas, aby załatwiać swoje sprawy zawodowe, urzędowe i bankowe. Jeśli starasz się o kredyt, to z pewnością go dostaniesz, i to na dobrych warunkach. Będziesz szukał odpowiedzi na ważne pytania i rozwiązywał życiowe zagadki.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Możesz liczyć na pomoc innych oraz dobrą radę. Sama także poradzisz komuś zaufanemu i pomożesz mu rozwiązać problemy w pracy lub w domu. Poczujesz, że ludzie darzą cię sympatią. Będą cię pytali o radę i zapraszali do domów. Wykorzystaj okazję do poznania ważnej osoby lub do porozmawiania z szefem na osobności. Jeśli poprosisz go o premię lub podwyżkę, to nie usłyszysz odmowy. Uważaj jednak, żeby nikomu nie zaszkodzić.

Waga (24 września – 23 października)

Będziesz przyjmowała przyjaciół i krewnych na kawie lub kolacji. Przed tobą długie rozmowy, zwierzenia, dyskusje o życiu, samopoczuciu i zdrowiu. Dowiesz się o wielu istotnych dla ciebie sprawach. Nowe wiadomości pomogą ci w załatwieniu ważnych spraw. Nie żałuj sobie zakupów, bo trochę luksusu jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Po pracowitych dniach należy ci się nagroda. Pomyśl, o czym marzysz, a będziesz to miała.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Planety zachęcą cię do podróżowania i spotykania się ze znajomymi. Możesz odnowić dawne, bardzo ważne dla ciebie kontakty. Jeśli ktoś zechce cię oszukać, to rozszyfrujesz jego podwójną grę. Jeżeli brakuje ci pieniędzy, to wkrótce stan twojego portfela się poprawi. Planety pomogą ci w trudnych sytuacjach, na przykład gdy nie będziesz wiedział, jak postąpić z niesfornymi dziećmi lub trudnymi współpracownikami.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Wreszcie pozbędziesz się niewygodnych obowiązków, ale finansowo na tym nie stracisz. Wprost przeciwnie, ktoś zaproponuje ci nową pracę, która przyniesie ci zarówno dobre pieniądze, jak i satysfakcję. Przegonisz wszelkich wrogów ze swojego terytorium. Zarówno tych, którzy psują twoje interesy, jak i gmatwają sprawy uczuciowe. Życz im szczęścia daleko od siebie, a wkrótce staną się zaledwie wspomnieniem.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Planety sprzyjają sukcesom oraz stawaniu się lepszym człowiekiem. Jeśli rozpocząłeś niedawno stosować jakieś diety, to w szybszym czasie staniesz się zdrowszy i szczuplejszy. Będziesz miał powodzenie w relacjach z ludźmi i w finansach. Szczęście ci sprzyja w grach losowych i w konkursach. Docenisz partnera, którego masz przy boku, a single wrócą do starych miłości i okaże się to strzałem w dziesiątkę.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Twoje pomysły spotkają się z życzliwym przyjęciem otoczenia. Usłyszysz pochwały i komplementy od rodziny lub znajomych. W pracy przegonisz podstępną konkurencję i nie będziesz miał sobie równych. To dobry czas, by poprawiać swój byt i by wieść coraz przyjemniejsze życie. Posprzątaj papiery na biurku, zrób zakupy. Pozbędziesz się z łatwością nałogów i złych przyzwyczajeń. A także starych wrogów.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Wszędzie będziesz mile widziana. Twój dom zapełni się gośćmi, masz także szanse dostać zaproszenia na miłe spotkania lub wycieczki. Jeśli kłóciłaś się ze współpracownikami lub sąsiadami, to teraz zapanuje między wami zgoda. Więcej nawet, być może się zaprzyjaźnicie i będziecie sobie pomagali. Możesz liczyć także na pomoc i wsparcie rodziców, teściów lub bliskiej rodziny. Poczujesz, że nie jesteś sama.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ