W odwiedzinach

Mirzec

Mirzec

W odwiedzinach

Mirzec

 

Wiele maluchów z mirzeckiego przedszkola odwiedziło Szkołę Podstawową w Mircu w ramach "Dnia Otwartej Szkoły". Na ten szczególny dzień przygotowano dużo atrakcji.

Małych gości, ich rodziców i wychowawców przywitały dyrektorki: Alicja Raczyńska oraz Iwona Gralec. Na początku obejrzeli program artystyczny w wykonaniu uczniów klas III, który przygotowały: Jadwiga Pastuszka i Dorota Zagajna. Starsi koledzy przedstawili jak należy odpowiednio zachowywać się w szkole i wśród kolegów, a później zaprosili przedszkolaków do wspólnego tańca.

Było oczywiście zwiedzanie szkoły. Najmłodsi zobaczyli szkolną bibliotekę, salę informatyczną, gdzie największym zainteresowaniem cieszyła się tablica interaktywna, którą nazwali "magiczną" i salę zabaw. Podczas zorganizowanych zajęć ruchowych w hali sportowej, wzięli natomiast udział w licznych grach i zabawach. Na koniec wizyty wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe długopisy i foldery. Z uśmiechem i radością opuściły mury szkoły, do której powrócą w przyszłym roku szkolnym.

(zr)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ