reklama

Z raportów policyjnych

Potrąciła 83-latkę

W poniedziałek, 27 marca po godzinie 13.00 na ul. Bieszczadzkiej w Starachowicach, 44-letnia kierująca volkswagenem nie zachowała należytej ostrożności podczas cofania i potrąciła przechodzącą przez ulicę 83-latkę. Obie panie były trzeźwe. Starsza kobieta z ogólnymi obrażeniami trafiła do szpitala.

Okradli szkołę

W dniach 24-27 marca nieznani sprawcy weszli, najprawdopodobniej przez uchylone okno, do jednej z placówek oświatowych na terenie miasta i ukradli komputer stacjonarny wraz z monitorem. Szkodę wyceniono na 750 złotych.

Portfel straciła na targu

W czwartek, 30 marca, 67-letnia kobieta została okradziona na miejskim targu. Nieznany sprawca zabrał jej portfel, w którym znajdowały się dokumenty i 750 złotych gotówki.

Złodziej w mieszkaniu

50-letni mieszkaniec Pawłowa powiadomił policjantów, że z jego mieszkania nieznany sprawca ukradł 4 tysiące złotych. Do kradzieży miało dojść w dniach od 13 lutego do 19 marca br.

Wykorzystał chwilę

31 marca br. na targowisku w Nowej Słupi, nieznany sprawca, wykorzystując nieuwagę 31-letniej kobiety, ukradł jej portfel, w którym znajdowały się dokumenty i 715 złotych.

Straciła 1 tys. złotych

1 kwietnia br. w jednym ze sklepów na terenie Starachowic ukradziono 29 – latce portfel, w którym miała dokumenty i 1000 złotych.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ