Trzynastu nowych partnerów

Starachowicka Karta Seniora 60+

W numerze

Trzynastu nowych partnerów

Starachowicka Karta Seniora 60+

 

W Domu Seniora Manhattan prezydent Marek Materek zaprezentował nowych partnerów programu Starachowicka Karta Seniora 60+. Od teraz starachowiccy seniorzy mogą korzystać z ulg już w 65 partnerskich firmach.

Do programu dołączyły nowe firmy z bardzo szerokim wachlarzem usług. W tym gronie są także instytucje z całej Polski, jak chociażby z Ustronia i Kołobrzegu. Aktualnie program ma 65 partnerów, a miejskie władze zapewniają, że to nie koniec.

Program Starachowicka Karta Seniora 60+ został zainicjowany przez prezydenta Marka Materka i skierowany jest do mieszkańców Starachowic w wieku powyżej 60. roku życia. Jego celem jest skupienie firm, które będą udzielać seniorom rabatów na swoje usługi. Program oficjalnie wystartował 4 maja 2016 roku. Do tej pory zostało wydanych ponad 2560 Starachowickich Kart Seniora 60+.

- Każda osoba w wieku 60+ zameldowana na terenie Starachowic może zgłosić się do siedziby Dziennego Domu Seniora "Manhattan" mieszczącego się na I piętrze Miejskiej Hali Targowej "Galeria Skałka". Na miejscu należy wypełnić i złożyć wniosek o wydanie karty oraz okazać się dowodem osobistym. Każdy posiadacz Starachowickiej Karty Seniora 60 + otrzymuje również folder informacyjny zawierający wykaz miejsc i rodzajów usług oraz wysokość udzielanych rabatów. Szczegółowych informacji na temat karty seniora udzielają pracownicy Domu Senior-Wigor "Manhattan" pod nr tel.668-216-211 - informuje prezydent Marek Materek

Nowi Partnerzy Programu Starachowicka Karta Seniora 60+

1. Serwis Kom Łukasz Michalski

2. Salon Fryzjerski "U Elżbiety"

3. Ośrodek Szkolenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy

4. Star TAXI

5. Gabinet Kosmetyczny Andrzej Jasiak

6. Hotel Senator, Konferencje&SPA

7. Restauracja "Atrium" Hotel Senator

8. Ekologiczna Pralnia Chemiczna Firma Handlowo-Usługowa Duda Barbara

9. Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy "Polanika" w Zagnańsku

10. Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A.

11. Europejska Grupa Medyczna Południe Spółka z o. o. z Sosnowca

12. Ośrodek wypoczynkowy OLIWIA w Kołobrzegu

13. Ośrodki "Magnolia" i "Tulipan" w Ustroniu

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ