reklama

Wygrała samochód w ogólnopolskim turnieju

Mieszkanka Pokrzywnicy

Na okładce

Wygrała samochód w ogólnopolskim turnieju

Mieszkanka Pokrzywnicy

 

Sylwia Chojnacka z Pokrzywnicy w gminie Pawłów samochód osobowy wygrała w ogólnopolskim turnieju dla pracowników firmy Randstad. - Jest to niesamowite uczucie - mówi GAZECIE.

"Dla spawacza, pakowacza, dla lidera i kasjera, pracę w każdym fachu dadzą, wytłumaczą i poradzą, a kasa w terminie – zawsze Ci wpłynie" - ten wiersz okazał się zwycięski w ogólnopolskim konkursie dla pracowników firmy Randstad. Główną nagrodę, samochód osobowy marki ford, wygrała jego autorka - Sylwia Chojnacka z Pokrzywnicy w gminie Pawłów.

Konkurs "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody" wzbudził ogromne zainteresowanie. Wiersze do konkursu nadesłało ponad 1000 osób z całej Polski, które miały za zadanie najlepiej opisać, dlaczego warto podjąć współpracę z firmą Randstad. Jak się okazało, komisji konkursowej ze wszystkich nadesłanych prac najbardziej spodobało się dzieło pani Sylwii, która za pośrednictwem firmy pracuje od maja 2016 roku.

- O konkursie dowiedziałam się z SMS-a od firmy. Sprawdziłam o co chodzi i wysłałam zgłoszenie. Tak naprawdę przygotowanie tego wiersza zajęło mi tylko chwilkę, wpadła mi pewna myśl do głowy i na podstawie tego zdecydowałam się wysłać zgłoszenie. Chciałam wygrać rower, bo jedną z nagród dodatkowych był właśnie rower, a udało się wygrać samochód - opowiada GAZECIE Sylwia Chojnacka.

- W pewnym momencie, kiedy Sylwia wysłała zgłoszenie, powiedziała, że kiedyś wygra samochód, no i udało się - dodaje mama pani Sylwii, Wioletta.

- W pierwszym momencie nie mogłam w to uwierzyć, teraz się zdarza, że różni ludzie dzwonią i mówią różne rzeczy, a nie wiadomo, czy to jest prawda. Kiedy już okazało się, że jest to jednak fakt, uczucie było niesamowite. Wszyscy w pracy mówili, że w takie konkursy do tej pory nie wierzyli, ale teraz zmieniają zdanie - mówi laureatka

Firma Randstad zajmuje się pośrednictwem pracy. Wachlarz oferowanych usług jest jednak bardzo szeroki. Na terenie całego kraju firma zrzesza tysiące pracowników.

- Jesteśmy jednym z wiodących dostawców usług HR. Nasze działania nie ograniczają się jednak wyłącznie do doradztwa personalnego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i doskonałej znajomości rynku pracy w Polsce, realizujemy także inne, niezwykle ciekawe projekty z obszaru HR - mówi Małgorzata Motyka ze starachowickiego oddziału firmy Randstad.

- Oddział Randstad w Starachowicach istnieje już ponad 10 lat, współpracujemy z wieloma klientami z lokalnego rynku, nasze biuro mieści się w budynku Starachowickiej Strefy Ekonomicznej. Aktualnie dla naszych klientów poszukujemy spawaczy, lakierników, pracowników do pakowania z książeczką Sanepidu. Osoby zainteresowane pracą serdecznie zapraszamy do naszego biura - dodaje Małgorzata Motyka.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ