Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Nie martw się na zapas, bo nie ma czym. Zajmij się lepiej sobą, sztuką, rozrywkami, a nie wypełnianiem PIT-ów. Słuchaj intuicji, bo tylko dzięki niej masz szansę rozwiązać różne dylematy. Planety przyniosą ci udaną współpracę z wpływowymi osobami. Staniesz się popularny i atrakcyjny. Okiełznasz bliskich i ich szalone pomysły. Działaj powoli, sukcesywnie i spokojnie, a osiągniesz swoje.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

W razie konfliktów i sporów staraj się negocjować. Bądź otwarty na propozycje znajomych, kolegów lub swojej drugiej połowy. Możesz teraz podejmować poważne decyzje w sprawach życiowych. Deklaruj uczucia, kupuj obrączki lub rozpoczynaj współpracę. Zobaczysz, że masz teraz wiele do zaoferowania bliskim. Wszelkie związki mogę się przerodzić w coś trwalszego. Przed świętami pary zapomną, o co się spierały.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Ważne, żebyś znalazł czas dla swojej drugiej połowy i jej spokojnie wysłuchał. Zgódź się na jej propozycje, bo wcale nie są z księżyca wzięte. Zajmij się pracą i wypełnianiem zadań domowych, ale nie zapominaj o dobrej zabawie w wolnym czasie. Czas sprzyja rozrywkom, koniecznie wybierz się w plener, zacznij biegać lub jeździć na rowerze. Masz szanse zrzucić parę kilo i znacznie lepiej wyglądać. Również na zdecydowaną poprawę finansów.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Przyjdzie ci do głowy pomysł na rozwiązanie problemów. Niebawem poczujesz, że bliscy są z tobą. Przekonasz ich do spraw, na których ci zależy. To czas na urządzanie mieszkania i robienie zakupów. Szczególnie takich do domu i do kuchni. Planety pomogą ci zdobyć zaufanie innych. Ktoś zechce się z tobą zaprzyjaźnić, znajdą się tacy, którzy stawią się na twoje wezwanie nawet w środku nocy. A to oznacza, że masz przyjaciół.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Przed tobą podróż. Może to być wyjazd służbowy, na którym poznasz ważnych ludzi. Pomogą ci zdobyć dodatkowe uprawnienia lub nowe zajęcie. Kariera stanie przed tobą otworem. Wpadniesz na mądre pomysły, unikniesz kłopotów. Zacznij się ruszać, a szybko zrzucisz zbędne kilogramy. Ktoś cię zainspiruje, podsunie ci pomysł, jak lepiej żyć i nie zamartwiać się byle czym. To dobry czas na szukanie zgub i odkrywanie tajemnic.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Poradzisz sobie podczas ważnych spotkań w urzędach. Dogadasz się z szefem w sprawie podwyżki lub zmiany twoich zajęć. Możesz także załatwiać sprawy bankowe. Dostaniesz kredyt, dzięki któremu rozwiążesz swoje problemy i uzupełnisz niedostatki. Na dodatek nie będziesz miała problemów z jego spłaceniem. W rodzinie wszyscy będą zadowoleni. Pojawi się szczęście do zdobywania dodatkowych prac.

Waga (24 września – 23 października)

Będziesz miała więcej odwagi, nauczysz się czegoś, co wydawało ci się nie do osiągnięcia. Pozbędziesz się zaległości i przy okazji porządków świątecznych opróżnisz szafy z niepotrzebnych rzeczy. Półki nie będą puste, bo wkrótce wypełnisz je nowymi przedmiotami. Uporasz się szybko z porządkami w domu, a na dodatek będziesz miała powodzenie u płci przeciwnej. Usłyszysz miłe słowa, pochwały i komplementy. Poprawi ci się humor.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Masz szansę całkowicie zmienić swoje życie. Przed tobą zaskakujące sytuacje. Całkiem możliwe, że zmienisz miejsce zamieszkania, poznasz kogoś, kto będzie cię wspierał nie tylko dobrą radą, ale także finansowo. Dostaniesz zaproszenia do kina, teatru lub na kolację. I to nie ty będziesz płacił. Bieda ci nie grozi, nawet jeśli będziesz musiał poczynić jakieś poważne inwestycje. Wszystko wskazuje, że wygrasz w totka lub dostaniesz podwyżkę.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Będziesz bardziej odważna i niezależna. Nauczysz się bronić swoich poglądów i skuteczniej prowadzić negocjacje. Wywalczysz podwyżkę i zdobędziesz dodatkową intratną pracę. Jednocześnie przykręcisz kurek z kasą i mniej będziesz wydawać na niepotrzebne drobiazgi. Całkiem możliwe, że zyskasz sponsora, który zaprosi cię do kina lub restauracji, a może nawet dostaniesz od niego prezent. Przed tobą miłe chwile, nie będziesz samotny.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Ktoś cię zauważy i doceni twoje poświęcenie. Usłyszysz pochwały i komplementy, po których będziesz miał jeszcze więcej energii niż dotychczas. Możesz rozpoczynać nowe zadania, inwestować i kupować. Wszystko, co teraz rozpoczniesz, z pewnością się powiedzie. Porozmawiasz z kimś o twoich planach i poglądach, usłyszysz dobrą wskazówkę i podpowiedź, jak sobie lepiej radzić. Uda ci się znaleźć czas na własny rozwój.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Idealny czas na małą wiosenną rewolucję. Możesz zmieniać coś wokół siebie, w domu, w ogrodzie albo w sobie. Wszyscy docenią twoją nową fryzurę, jeśli się na nią odważysz. Zacznij się nosić bardziej kolorowo, a poprawi ci się humor. To dobry czas na rozpoczęcie diety lub na przemeblowanie. Trafisz na dobre promocje i nawet jeśli zrobisz duże zakupy, to wydasz mniej, niż sobie wyobrażałeś.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

W pracy będzie trochę luzu, zyskasz więcej spokoju i pewności siebie. Zajmij się rodziną, domem, zaplanuj podróże. Pojawi się propozycja uczestnictwa w wykwintnej kolacji. Popróbujesz nowych smaków, zdobędziesz nowe przepisy, nauczysz się gotować coś, czego wcześniej nie jadłeś. I zaimponujesz tym swoim bliskim lub znajomym. Więcej będzie gości w twoim domu. Pochwali cię ktoś, kto wcześniej tylko krytykował.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ