Victoria dla Starachowic

Kapituła IX edycji Nagrody "Świętokrzyska Victoria" wybrała po pięciu nominowanych w trzech kategoriach. Jest wśród nich Gmina Starachowice i MAN Bus.

Świętokrzyska Victoria" to nagroda Samorządu Województwa, której celem jest wspieranie prorozwojowych inicjatyw osób fizycznych i prawnych działających na terenie naszego regionu, promocja dobrych praktyk w zakresie zarządzania i kreowania rozwoju regionu oraz nagradzanie najbardziej aktywnych świętokrzyskich samorządów, przedsiębiorstw i osób - społeczników, działających na rzecz swoich środowisk.

Kapituła tegorocznej edycji konkursu, której przewodniczy marszałek województwa świętokrzyskiego, Adam Jarubas, wyłoniła z 35 kandydatur nominowanych w trzech kategoriach. Nasi są nominowani w dwóch: w kategorii "Przedsiębiorczość" - MAN Bus Sp. z o. o. – producent autobusów miejskich i w kategorii "Samorządność" - Gmina Starachowice.

Komu zostaną przyznane prestiżowe statuetki "Świętokrzyskiej Victorii" dowiemy się 28 lutego o godz. 18.00 podczas uroczystej gali w Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach.

(az)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ