Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Nadeszły dla ciebie dobre czasy. Planety niosą ci zdrowie, pomyślność, pogodny nastrój oraz powodzenie w codziennym życiu. Warto spędzać więcej czasu z rodziną i przyjaciółmi. To poprawi ci humor oraz sprawi, że staniesz się bardziej stabilny i pewny siebie. Możesz się także spodziewać przypływu gotówki oraz większego szczęścia w miłości. Czekają cię emocjonujące, niezapomniane chwile na zimowych wypadach.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Twoja dewiza powinna brzmieć: Śpiesz się powoli. Trudno to wcielić w życie w dzisiejszych czasach, to prawda, lecz nie jest to niemożliwe. Skup się najlepiej na tym, co robisz w tym momencie, a nie wybiegaj myślami do tego, co chciałbyś robić w przyszłości. Uspokój umysł na przykład za pomocą spacerów i medytacji. Bardzo przyjemne ożywienie zapanuje w życiu towarzyskim. Wypijesz niejedną kawę z ludźmi, których polubisz.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Pewne sprawy ułożą się jak na zamówienie. To będą drobiazgi: autobus na ciebie poczeka, będziesz pierwszy w kolejce albo znajdziesz w sklepie dokładnie to, czego szukasz. To może nie są istotne wydarzenia, lecz ich kumulacja sprawi, że teraz będzie ci się żyło wyjątkowo lekko i poczujesz, że szczęście ci sprzyja. Gładko załatwisz także wszelkie sprawy finansowe i papierkowe. Spotkasz się z życzliwością i kompetencją.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Pomyślnie rozpoczniesz nowe przedsięwzięcia, zwłaszcza takie, które wymagają współpracy z innymi. Ludzie chętnie będą spełniali twoje prośby i życzenia, aż sam się zdziwisz. Nagle okaże się, że jest ktoś, kto myśli podobnie do ciebie i z kim możesz realizować wspólne cele. A przecież co dwie głowy, to nie jedna. Jeżeli do twego życia wkradło się trochę nudy, to teraz będzie w nim więcej emocji. Będziesz zaskoczony rozwojem wypadków.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Spotkasz życzliwych, którzy pomogą ci wyjść z długów, znaleźć lepszą pracę albo podadzą ci rękę w inny sposób. Poczujesz, że wszystko odmienia się na lepsze. W rodzinie zapanuje zgoda i porozumienie, częściej będziecie ze sobą przebywać. Single łatwiej znajdą kogoś odpowiedniego dla siebie. Najbliżsi zauważą, że złagodniałeś i będą dzięki temu szczęśliwsi. Przed tobą podróż z pewnymi utrudnieniami, ale udana.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Widać przy tobie pieniądze. Możesz liczyć na premie, nagrody i dobre okazje finansowe. Możesz także dostać jakiś prezent lub kupić coś po promocyjnej cenie. Dopieścisz samego siebie, pozwalając sobie na coś, czego sobie zazwyczaj odmawiasz. Wspaniały kontakt będziesz miała z najmłodszymi członkami rodziny. Może będzie okazja na wypad na sanki albo narty. To także dobry czas do nawiązywania nowych znajomości.

Waga (24 września – 23 października)

W końcu rozwiążesz problemy, które nękały cię od jakiegoś czasu. Przezwyciężysz przeszkody i przekonasz się, że twoje kalkulacje były trafione. Pokonasz kłopoty zdrowotne, a na dodatek poznasz nowe, naturalne metody leczenia. Planety pomogą ci przyspieszyć realizację życiowych planów. Otworzą się przed tobą nowe możliwości, które dotyczyć mogą nauki, podróży, własnego rozwoju czy sytuacji materialnej.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Będziesz miał siłę do pokonywania wszelkich przeszkód. Przy tobie będą osoby, które skłonne są wiele zrobić, abyś się uśmiechał. Niewykluczone, że będziesz rywalizować o czyjeś uczucia, względy lub poparcie. W stosunkach z ludźmi oraz w uczuciach lepiej zrobisz, jeśli będziesz kierował się zdrowym rozsądkiem niż emocjami. Możesz wygrać los na loterii – w przenośni, ale także dosłownie.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

To, co ci się terasz przydarzy, zapewne od dawna było ci pisane. A decyzje, które teraz podejmiesz, będą miały długotrwałe, poważne konsekwencje. Jeżeli zdarzy ci się jakaś przykrość, to nie rozpaczaj, bo będzie trwała tylko chwilę, a potem zaświeci dla ciebie słońce. W życiu zawodowym czeka cię powodzenie. Osoby, które nie miały stałej umowy o pracę, teraz ją podpiszą. Postawisz kropkę nad "i" i pomyślnie zakończysz ważną sprawę.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Czas pod znakiem niespodzianek. Będą zaskakujące telefony, wizyty, spotkania i zbiegi okoliczności. Łatwo ci będzie nawiązać nową znajomość i skontaktować się z kimś, kto jest ci bardzo potrzebny. Zdobędziesz potrzebne ci informacje, zdasz ważny egzamin lub dostaniesz pracę, o jakiej marzysz. Zrozumiesz także pewną prawdę, dzięki której pogodzisz się z tym, co jest, i zyskasz spokój wewnętrzny.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Trochę więcej wydasz na przyjemności i rozrywki. Przed tobą kino, słuchanie muzyki, oglądanie filmów i kupowanie modnych gadżetów. Nie ma co żałować, raz się żyje. Nie będziesz się niczym denerwował, a raczej przybędzie ci energii i wzrośnie temperament. Trzeba będzie go jakoś rozładować. Będziesz robił kilka rzeczy jednocześnie, a zamiast chodzić – zaczniesz biegać. To będzie także czas dobrych wiadomości dla ciebie i bliskich.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

To dobry moment, by okazać ciepłe uczucia komuś z rodziny, kogo zwykle nie rozpieszczasz czułymi gestami. Cieszyć się będziesz z sukcesów w pracy, w interesach czy szkole, ale jednocześnie trzeba będzie kogoś przeprosić lub naprawić jakiś błąd. Świetnie poradzisz sobie tam, gdzie trzeba będzie coś zorganizować, naprawić czy wyremontować, a także o coś się wykłócić w sklepach czy urzędach.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ