Z raportów

Zderzenie jednośladów

W poniedziałek (12 września) przed południem w Krynkach (gm. Brody), kierująca motorowerem 25-latka, po manewrze wyprzedzania skręcała na parking i zajechała drogę rowerzystce lat 53, która uderzyła w bok motoroweru i w wyniku zderzenia trafiła do szpitala.

Ukradł narzędzia

W gminie Bodzentyn nieznany sprawca włamał się 14 września do budynku gospodarczego, z którego ukradł piłę spalinową, kosiarkę, kosę, butlę gazową, wkrętarkę oraz szlifierkę kątową. Łączną wartość strat wyceniono na 3000 złotych.

Wykorzystał okazję

W tym samym dniu przed południem, włamano się do niezamieszkałego domu na terenie gminy Nowa Słupia. Zginęła butla gazowa, dekoder telewizyjny oraz dwa głośniki do mini wieży. Straty wyceniono na 600 złotych.

Zabrał portfel

14 września br. w jednym ze sklepów na terenie Starachowic ukradziono 59-letniej kobiecie portfel, w którym znajdowały się pieniądze w kwocie 700 złotych.

Rowerzysta w szpitalu

W miejscowości Psary Kąty (gm. Bodzentyn) 15-latek jadący (bez uprawnień) motorowerem, najechał podczas wyprzedzania po niewłaściwej stronie na 16-letniego rowerzystę, który poruszał się w tym samym kierunku. W wyniku zderzenia rowerzysta trafił do szpitala.

Lodówka widmo

Starachowiczanka, pod koniec sierpnia br., kupiła za pośrednictwem portalu internetowego lodówkę, płacąc za nią 1400 złotych. Bezskutecznie czekała na dostawę. Pieniędzy również nie odzyskała i powiadomiła policję.

Dziecko wpadło

pod samochód

15 września ok. godz. 18.00 w Marcinkowie (gm. Wąchock), 33-latka kierująca fiatem potrąciła 4-letnie dziecko, które z chodnika wbiegło wprost pod samochód. Dzieciak był pod opieką 32-letniego mężczyzny, u którego badanie alkomatem wykazało 0,3 promila alkoholu w organizmie. Maluch trafił do szpitala.

Uderzył w przepust

15 września br. po godz. 14.00 w Cząstkowie (gm. Nowa Słupia), samochód osobowy uderzył w przepust drogowy. Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu kierowcy auta.

Z amunicją do szpitala

Personel starachowickiego szpitala zawiadomił 16 września br. po godz. 13.00 policjantów, że pacjent, przebywający w lecznicy na badaniach, ma prawdopodobnie amunicję. Patrol policji, który przybył na miejsce, potwierdził te przypuszczenia. Podczas przeszukania rzeczy 58-latka (nietrzeźwy) ujawniono 3 sztuki amunicji pistoletowej i nabój karabinowy. Mężczyzna stwierdził, że naboje znalazł w lesie. Został zatrzymany.

Okradziona w sklepie

W sklepie przy ul. Jana Pawła II w Starachowicach, nieznany sprawca ukradł przed południem 16 września br. 41-letniej starachowiczance portfel, w którym znajdował się dowód osobisty, prawo jazdy oraz dwa dowody osobiste nieletnich dzieci.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ