Z raportów

Złodziej w "nocnym"

Portfel z pieniędzmi i dokumentami oraz dwie karty płatnicze stracił w ubiegły weekend jeden z mieszkańców naszego miasta. Doszło do tego w jednym ze sklepów nocnych, gdzie pokrzywdzony robił zakupy z soboty na niedzielę. W lokalu był także złodziej, który wyciągnął mu portfel z tylnej kieszeni spodni. Na szczęście miał tylko przy sobie 70 zł.

Włamanie do samochodu

Radioodtwarzacz, głośniki i akumulator ukradziono w poniedziałek z volkswagena, zaparkowanego w Starachowicach. Sprzęt wart był ok. 900 zł.

Kradzież kabla

40 metrów kabla z infrastruktury energetycznej ukradziono w poniedziałek w gminie Bodzentyn. Złodzieje wyrządzili tym straty wartości 3 tys. zł.

Grasował w altance

Między 22 a 28 lipca ktoś włamał się do altanki, znajdującej się na terenie jednego z ogródków działkowych w Starachowicach. Ukradł kosiarkę o wartości 200 zł.

Zabrali koła

Cztery koła aluminiowe od bmw ukradziono nocą z wtorku na środę w Starachowicach. Właściciel wycenił swe straty na ok. 2 tys. zł.

Feralne zakupy

Prawie170 zł straciła niedawno 25-letnia mieszkanka naszego miasta, robiąc zakupy za pośrednictwem jednego z portali internetowych. Zamiast cieszyć się z butów, które kupiła, musiała iść na komendę, by zgłosić oszustwo. Do chwili obecnej nie otrzymała bowiem towaru, a kontakt ze sprzedającym się urwał.

(An)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ