Sport - 4

sortuj:
STAR zwycięża w Tarnowie

2023-11-05

Trzy punkty dopisali do swojego konta w rozgrywkach III ligi gr. 4 zawodnicy STAR-u Starachowice, którzy w minioną sobotę (4. bm.) pokonali Unię Tarnów w meczu w ramach 15. kolejki.
Medale w akrobatycznych mistrzostwach

2023-10-24

Cztery medale wywalczyli podopieczni szkoły Akro Star w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Skokach na Trampolinie, Ścieżce i PMT w Wilkowicach, organizowanych przez UKS "Alfa" Wilkowice.
Koszykarski weekend

2023-10-23

Młodzicy i kadeci z Basket Starachowice w miniony weekend rozegrali kolejne spotkania. Tym razem obie ekipy rywalizowali z drużyną Kadet Oświęcim. Co ważne, dla młodszych zawodników był to pierwszy poważny w ich karierze mecz.
Starachowice stolicą kickboxingu

2023-10-22

Ponad 230 zawodników z 68 klubów z całej Polski rywalizowało podczas odbywającego się w Starachowicach Pucharu Polski K1 Rules Juniorów Młodszych, Juniorów Starszych i Seniorów w  kickboxingu. Głównym organizatorem sportowego wydarzenia rangi ogólnopolskiej był Marek Jasiński z KS Dragon.
Liga już niebawem

2023-10-10

Ostatni sparing przed rozpoczęciem ligowych zmagań rozegrali siatkarze Cerradu SMS Starachowice. Pokonali SKF Remital Akademia Holistyczna 4:0.
Świetny występ Senshi Team

2023-10-09

Turniej Grand Prix Karate Mazovia 2023 bardzo dobrze wspominać będą zawodnicy Senshi Starachowickiego Klubu Karate Kyokushin, którzy przywieźli pokaźną kolekcję medali.
Srebro i brązy dla akrobatów

2023-10-08

Brązowy medal w Skokach na Ścieżce w klasyfikacji klubowej oraz trzy medale indywidualne wywalczyli zawodnicy szkoły akrobatyki Akro Star w TAURON Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Skokach na Trampolinie, Ścieżce i PMT, które odbyły się w Wilkowicach.
Medale dla naszych karateków

2023-10-08

Pięć medali wywalczyli zawodnicy Senshi Starachowickiego Klubu Karate Kyokushin podczas Międzynarodowego Turnieju Karate Shinkyokushinkai Skarżysko - Kamienna Cup 2023 r.

2023-10-03

Fani klasycznej motoryzacji i posiadacze wyjątkowych pojazdów, które zawsze budzą zainteresowanie przechodniów i innych kierowców spotkają się po raz ostatni w tym sezonie, aby wspólnie zakończyć go "po swojemu"

Udowodnili, że niebo jest limitem...

2023-10-02

Dwanaście medali wywalczyli podopieczni szkoły Akro Star w zawodach Sky is The Limit, które odbyły się w miniony weekend w Krakowie. Start w rywalizacji był świetną rozgrzewką przed nowym sezonem, który już tuż tuż...
Udane starty biegaczek i biegaczy

2023-10-01

25 zawodników Juventy Cerrad Starachowice reprezentowało klub podczas XXII Masowych Biegów Przełajowych Zrzeszenia LZS o memoriał Zdzisława Stawiarza. Odnotowali bardzo dobre starty.
Święto biegaczy z całej Polski

2023-09-24

Biegacze z LKB "Rudnik" zdobyli pierwsze miejsce na Mistrzostwach Polski Krajowego Zrzeszenia LZS w Biegach Górskich, które odbyły się 17. września br. w Krynkach. Wywalczyli aż siedem medali w klasyfikacji generalnej.
Nordic Walking łączy pokolenia

2023-09-18

Nordic Walking nie słabnie na popularności, wręcz przeciwnie. Ta forma aktywności zyskuje coraz to więcej fanów, a można było się o tym przekonać w minioną niedzielę (17. bm.), obserwując i kibicując uczestnikom marszu ph.: "Kije na dwie mile".
Punkty dla STAR-u

2023-09-17

Garbarnia Kraków była rywalem ekipy trenera Tadeusza Krawca w zwycięskim dla Zielono-Czarnych, jak się później okazało meczu w ramach 8. kolejki III ligi gr. 4, jaki rozegrano w miniony weekend w Ożarowie.
Dwa medale Mai Peryt

2023-09-05

Powodów do radości nie zabrakło zawodniczce Juventy Cerrad Starachowice podczas 26. Ogólnopolskich Igrzysk LZS w Białymstoku, skąd wróciła z dwoma medalami.

2023-09-03

"Wiedzieliśmy, że to będzie ciężki mecz"

Tak o spotkaniu ze Starem Starachowice, rozegranym w ramach 6. kolejki 3. ligi gr. 4 mówił na konferencji pomeczowej trener sobotniego rywala starachowiczan, Dariusz Liana. Podopieczni szkoleniowca Karpat Krosno musieli w minioną sobotę uznać wyższość przeciwnika.
Triumf Mariana Moconia

2023-09-03

Tym razem w Ogólnopolskim Turnieju Tenisowym PZT rangi II - Memoriale Bogdana Gajewskiego. Pan Marian wywalczył pierwsze miejsce w kategorii 70 plus.

2023-09-03

"Huntersi" na czele

Drużyna Hoe Hunters - triumfatorem Wakacyjnego Grand Prix w Koszykówce. Ostatni turniej z cyklu, podczas którego rozstrzygnęły się losy zespołów rywalizujących (oczywiście w duchu fair play) o zwycięstwo odbył się 29. sierpnia br.
Zwycięstwo w stolicy województwa

2023-09-03

Trzy cenne punkty przywieźli z Kielc podopieczni trenera Piotra Dudka z Akademii Piłkarskiej STAR Starachowice, którzy w miniony weekend rozegrali mecz ligowy z Koroną III Kielce.
Siatkarski turniej mixtów

2023-08-27

Dziesięć par rywalizowało  w Turnieju Siatkówki Plażowej w kategorii mikstów, jaki odbył się 15. sierpnia na "Lubiance". Najlepsi okazali się: Oliwia Lewińska i Artur Dudek.
Nocne Zawody Gruntowe

2023-08-27

Trzydziestu wędkarzy wzięło udział w rywalizacji o puchar Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Starachowicach.