Sport - 3

sortuj:
Wcisło na testach

2023-12-11

Jeden z top-owych zawodników ekipy trenera Tadeusza Krawca przebywa na dwutygodniowych testach w Warcie Poznań. Chodzi o Michała Wcisło.
Mikołaj u koszykarzy

2023-12-10

Młodych adeptów koszykówki z Basket Starachowice odwiedził w minionym tygodniu Święty Mikołaj.
Zwycięska passa trwa w najlepsze

2023-12-10

Drużyna Cerradu SMS Starachowice nie zwalnia tempa i po raz kolejny wygrywa. Tym razem na własnym parkiecie pokonała ekipę Semav Stones Emeryk SK Nowa Słupia i jest liderem grupy!
Wygrali wszystko, co się dało

2023-12-10

Dwanaście spotkań i dwanaście zwycięstw - to bilans występów Skrzatów z Akademii Piłkarskiej SKS STAR Starachowice w dwudniowym Turnieju Smoka, w którym udział wzięło w sumie 28 drużyn.
Ciężka praca się opłaca, czyli koszykarski progres

2023-12-05

Ciężka praca się opłaca, czyli koszykarski progres "Basketów"

"Na wygraną nie było nas jeszcze stać, ale widać spory progres w grze, co bardzo cieszy i napawa optymizmem" - tak o ostatnim meczu swojej drużyny z TS Wisłą Kraków mówił trener Marcin Kot.
Cerrad liderem grupy!

2023-12-04

Hetman Włoszczowa był przeciwnikiem siatkarzy Cerradu SMS Starachowice w 5. kolejce zmagań w ramach 1. Ligi Świętokrzyskiej w Piłce Siatkowej Mężczyzn.
Runda jesienna za nami

2023-12-03

Osiem zwycięstw, cztery remisy oraz pięć porażek - to bilans występów Zielono-Czarnych w rundzie jesiennej III ligi gr. 4. Podopieczni trenera Tadeusza Krawca zdobyli w sumie 28 punktów, co dało im siódme miejsce w tabeli.
Wytańczyli medale

2023-11-28

Blisko 900 tancerzy z całej Polski, w tym także trenujący w Studiu Tańca FOX w Starachowicach uczestniczyło w Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach "MAD DANCE CHAMPIONS LEAGUE 2023", jaki odbył się w Kielcach. "Nasi" spisali się świetnie i wielokrotnie stawali na podium.
Smak zwycięstwa i kolejne boiskowe doświadczenia

2023-11-27

Młodzi zawodnicy z Basket Starachowice dzielnie walczą na koszykarskich parkietach. W miniony weekend mierzyli się z zespołami z Krakowa i Nowego Sącza. Dla jednych były to kolejne boiskowe doświadczenia, drudzy zaś mogli cieszyć się ze zwycięstwa.
Na mecz pojechali i...nie zagrali

2023-11-27

Zupełnie nie tak wyglądać mecz w ramach ostatniej w tym roku 18. kolejki III ligi gr. 4, jaki STAR Starachowice rozegrać miał z Podhalem Nowy Targ. Spotkanie finalnie nie doszło do skutku, to, co wydarzyło się na miejscu odbiło się szerokim echem w środowiskach piłkarskich, a klubowa społeczność Zielono-Czarnych mówi o skandalu.
Ogromny sukces Kuby

2023-11-26

Młody futbolista z Akademii Piłkarskiej SKS STAR Starachowice Jakub Sikora szóstym zawodnikiem w Polsce. Podopieczny trenera Kacpra Raka znakomicie spisał się podczas oficjalnych finałów Mistrzostw Polski gry 1x1 w Warszawie, gdzie zajął znakomite VI miejsce.
Medale dla lekkoatletów

2023-11-21

Trzy medale indywidualne i czwarte miejsce w klasyfikacji drużynowej - to bilans występów reprezentacji Juventy Cerrad Starachowice w Połańcu podczas Mistrzostw Województwa Świętokrzyskiego w Biegach Przełajowych.
Akademicy zwycięzcami Ligi Europy

2023-11-20

Podopieczni trenera Adriana Wołczyńskiego z Akademii Piłkarskiej SKS STAR Starachowice wywalczyli pierwsze miejsce w Lidze Europy w Turnieju Smoka r. 2014. Indywidualny sukces odniósł także Bartosz Szymański, który został MVP ligi.
Szachami upamiętnili niepodległość

2023-11-16

Rozgrywki szachowe w narodowe Święto Niepodległości. W tak niebanalny sposób już po raz 16-ty uczczono w Starachowicach tę ważną datę.
Maja ze srebrnym medalem

2023-11-12

Zawodniczka w Stalowej Woli, gdzie odbywał się bieg wystartowała na dystansie 5 km. Odległość pokonała w czasie 17.52 i zajęła drugie miejsce. Gratulujemy!
Bieg Niepodległości

2023-11-08

Stowarzyszenie Zabiegane Starachowice, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starachowicach oraz Lasy Państwowe zapraszają do udziału w Biegu Niepodległości, jaki odbędzie się 11. listopada br. i będzie miał formę treningu.
III Świętokrzyska Olimpiada Przedszkolaka

2023-11-07

W biegu z pałeczką sztafetową, pokonywaniu toru przeszkód, skoku w dal oraz rzutem woreczkiem do celu "rywalizowali" ze sobą uczestnicy gminnego etapu III Świętokrzyskiej Olimpiady Przedszkolaka, jaki odbył się w Zespole Placówek Oświatowych w Wąchocku.
Za nimi kolejne mecze i nowe doświadczenia

2023-11-06

Koszykarze Basket Starachowice nie zwalniają tempa i wciąż szlifują formę i zdobywają kolejne koszykarskie doświadczenie w meczach z drużynami z całej Polski. W ostatnim czasie mierzyli się z zespołami z Oleśnicy, Krakowa i Gorlic.
Strażacy pomagają

2023-11-06

Druhowie: Hubert i Bartek z OSP w Osinach włączyli się w akcję "Strażacy gaszą SMA", której celem jest pomoc w zebraniu środków na leczenie dzieci chorych na SMA, a w szczególności małej Kamili Gil, a także zwiększenie świadomości społeczeństwa na temat tej choroby.
STAR zwycięża w Tarnowie

2023-11-05

Trzy punkty dopisali do swojego konta w rozgrywkach III ligi gr. 4 zawodnicy STAR-u Starachowice, którzy w minioną sobotę (4. bm.) pokonali Unię Tarnów w meczu w ramach 15. kolejki.
Medale w akrobatycznych mistrzostwach

2023-10-24

Cztery medale wywalczyli podopieczni szkoły Akro Star w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Skokach na Trampolinie, Ścieżce i PMT w Wilkowicach, organizowanych przez UKS "Alfa" Wilkowice.